דף הבית / אודותינו – סמארטליין רובוטיקס

אודות "סמארטליין רובוטיקס" בע"מ (לשעבר ב.פ. פתרונות טכנולוגיים):

חברת “סמארטליין רובוטיקס בע”מ” (לשעבר ב.פ. פתרונות טכנולוגיים / בידוד פלוס) הינה החברה המובילה בתחום טכנולוגיות “אל הרס” לצנרות מים ושפכים. בנוסף, החברה מהווה אבן דרך משמעותית בהתפתחות המודעות לענף וליתרונותיו בישראל.
בשנת 2009 הקמנו את מחלקת “טכנולוגיות אל הרס” במטרה להעניק מענה מושלם לכל צרכי התעשייה בתחום האל הרס.
כיום “סמארטליין רובוטיקס בע”מ” הינה רבת השפעה בענף תשתיות המים והשפכים ומובילה את תחום ה”אל הרס” בישראל.
החברה מתגאה בהחדרת השימוש במערכות ברמה הגבוהה ביותר אל גופים וחברות, אנשים פרטיים ואנשי מקצוע במגוון ענפים.

חזון החברה:

החזון שלנו הוא להעניק “בית מושלם” לכל צרכי הטיפול במים ובשפכים –ללא חפירות וללא הרס.
חברת “סמארטליין רובוטיקס” אינה מסתפקת בייצוג ומכירה של המוצרים המובילים בעולם כולו לחברות השונות אלא מעניקה לכל חברה את ההזדמנות לקבל את ההדרכה המלאה בתחום מערכות האל הרס.
“סמארטליין רובוטיקס” מכשירה ומדריכה , ומסייעת בהטמעת התחום ובהפצתו לארגונים ולחברות ברחבי הארץ, תוך יצירת שינוי אמיתי ורפורמה מהפכנית בתפיסת מערכות המים והביוב בישראל.

הישגיה של “סמארטליין רובוטיקס”:

כיום- ניתן לראות את טביעת האצבע של החברה בכל רחבי הארץ: מערכות הצילום הרובוטיות של חברת IPEK -המיובאת באופן בלעדי על ידי חברתנו- פרוסות מצפון ועד דרום ובשימוש טווח לקוחות רחב (ומתרחב תמידית)- החל משרברבים פרטיים וכלה בקבלני ביוב ומים ואף תאגידי המים ברחבי הארץ. IPEK נהפכה לשם בית בתחום צילומי הצנרות (עשרות רבות של מערכות צילום כאלו קיימות היום בארץ!)

מצלמות הביוב המתקדמות והטובות בעולם- תוצרת MINCAM גרמניה אשר משווקות באופן בלעדי על ידי חברת סמארטליין רובוטיקס הינן המצלמות הנמכרות והנחשבות ביותר בשוק הישראלי והן נמצאות בשימוש שוטף בקרב אינסטלטורים מקצועיים, מאתרי נזילות, קבלני תשתיות ותאגידי מים וביוב רבים.

רובוטי החיתוך המקצועיים תוצרת חברת IMS- Robotics ומערכות החיתוך  הייחודיות של PICOTE ביניהן ה”מקסי מילר” וה”סמרט כבל” הפכו כבר לשם דבר בתחום ונחשבים לטובים ביותר מסוגם.

מערכות הפריצה והשטיפה המתקדמות של חברת ROM ההולנדית פורצות את דרכן לשוק הישראלי ומשנות את תפיסת התפיסה הרווחת לפיה הגודל הוא הקובע.
בעזרת מערכות השירוול המתקדמות של חברת SANIKOM מסלובניה- מאות ק”מ של צנרות כבר חודשו\תוקנו בהצלחה ללא אף חפירה או הרס כלשהו ועל ידי כך חסכו זמן יקר ועלויות רבות.
פקקי חסימה של חברות SAVA ו VETTER , תיקונים מקומיים שנעשו בעזרת דבקי ושרוולי SANIKOM, מאתרי תשתיות ושוחות, מאתרי נזילות ומוצרים רבים נוספים- כולם שולבו בשוק הישראלי בהצלחה מסחררת. כיום, אין אדם בתחום אשר לא נחשף או אשר משתמש בעצמו בטכנולוגיות אל ההרס המיובאות בבלעדיות על ידי חברת סמארטליין רובוטיקס, ואנו רחוקים מלסיים!

שמירה על איכות העבודה:

על מנת לאפשר בסיס איתן ורחב של תהליכי עבודה איכותיים, אמינים ומתקדמים שהם גם בעלי פוטנציאל רווח מוחשי ומבטיח, מותאמים המוצרים בחברת “בסמארטליין רובוטיקס” למטרות השימוש המשתנות על פי צרכי הלקוח והענף הספציפי. על מנת לסייע בתהליך ההטמעה מעבירה חברת “סמארטליין רובוטיקס” את ההדרכה הנדרשת לחברות ולעובדים.
נציין כי עובדי החברה עוברים הכשרות והדרכות באופן סדיר אצל היצרנים בחו”ל, זאת על מנת לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

בין שירותי החברה:

  • יבוא ושיווק בלעדי של מערכות ומוצרי אל הרס
  • שירותי תיקונים המבוצעים על ידי טכנאי מקצועי ומוסמך
  • ליווי, הדרכה והטמעה של המערכות המתקדמות בחברות וארגונים

צרו עימנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני,

נשמח לעמוד לרשותכם!

צוות סמארטליין רובוטיקס – טכנולוגיות אל הרס בע”מ

חדש באתר !

מחשבון פאצ’

כבר לא צריך לשבור את הראש בחישובים על כמויות.
תנו למחשבון לעשות זאת בשבילכם.